itcoin – najbardziej innowacyjny, wirtualny środek płatniczy, którym można błyskawicznie zapłacić z każdego miejsca na świecie, bez limitów, kontroli instytucji bankowych i kosztów prowizji pośrednictwa.

Waluta ta dostępna jest wszędzie, gdzie dostępny jest internet, dlatego tak szybko zyskała na popularności. Bitcoin jest dziś najbardziej bezpieczną walutą świata, ponieważ oparty jest on o matematykę i kryptografię. Nie jest możliwe jego zablokowanie czy sfałszowanie. Dodatkowo, ponieważ oparty jest o system P2P, nie jest możliwe, aby ktoś zablokował konto jego posiadacza, a wykonywane transakcje pozostają całkowicie anonimowe. Przelewy kryptowalut są mało skomplikowane i szybkie, a zatem dają znaczną wygodę transferu.

Bitcoin rozwiązuje problem długich i kosztownych przelewów krajowych czy też międzynarodowych, nawet tam gdzie bankowość jest dość ograniczona. Świetnie sprawdza się w mikropłatnościach internetowych i handlu międzynarodowym. Możliwości są nieograniczone. Niezaprzeczalnie Bitcoin jest technologią przyszłości, która zmieni świat finansowy.

Waluta ta od samego początku jej istnienia tzn. 2009 roku, daje ogromne możliwości zarobkowe, co więcej przez cały czas swojego istnienia ma tendencję kursu wzrostowego.

Wśród przeglądu stron dających możliwość zakupu oraz sprzedaży kryptowalut bardzo mocnym zainteresowaniem cieszy się platforma www.bitcantor.com.

Czym zajmuje się platforma BitCantor.com?

Bitcantor umożliwia transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowalut Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum, a w przyszłości również innych. Na platformie można zakupić Bitcoiny do 4000zł jednorazowo bez weryfikacji i do 15000 EUR rocznie, bez limitów dziennych. Użytkownik zweryfikowany posiada dodatkowe możliwości wpłat i wypłat oraz większe limity transakcyjne, ponieważ aż do 10 000 zł jednorazowo, bez limitów dziennych, miesięcznych ani nawet rocznych.

Na platformie istnieje wiele możliwości wpłat/kupna waluty m.in. ekspresowa wpłata DotPay, ekspresowa wpłata gotówkowa w sklepach Żabka i Freshmarket, wpłata gotówkowa na Poczcie Polskiej lub wpłata przelewem tradycyjnym elixir, a także wybór sposobu wypłat/sprzedaży takie jak wypłata gotówkowa w bankomacie lub wypłata na konto bankowego przelewem elixir. Firma oferuje również możliwość zapłacenia wszelkich rachunków o wskazanym przez nadawcę numerze konta bankowego oraz tytule przelewu – zlecający transakcję podaje kwotę w PLN a opłaca rachunek ze swojego portfela BTC.

Chcesz przekonać się jakie to proste i poznać korzyści jakie niosą kryptowaluty?

Zarejestruj swoje konto na Bitcantor.com i korzystaj z możliwości negocjacji kursu wymiany, wyższych limitów pojedynczych transakcji, a dzięki uzupełnionym danym w profilu, każda następna transakcja potrwa kilka sekund.