a targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego. Dla przedsiębiorców również nie zabraknie atrakcji!

Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku uczestnicy będą mieli okazje zobaczyć Monster Truck Show. Poprzednie edycje cieszyły się takim powodzeniem, że widzowie czekali w kolejkach, by zrobić zdjęcie z najpiękniejszymi pojazdami ciężarowymi, które zjechały do Poznania. Motor Show Truck to właściwie jedyne miejsce, w którym ludzie niezwiązani z branżą transportową i ciężarową mają okazję w Polsce podziwiać tuningowane ciężarówki.

Wyjątkowe atrakcje dla zwiedzających przygotowała gdańska firma transportowa Tom-Tech. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć wielokrotnie nagradzany ciągnik siodłowy DAF tuningowany w motywach z filmu „Alien”, doceniony na Power Truck Show w Finlandii, opolskim Master Truck Show. Na Motor Show Truck nie może zabraknąć ciągnika siodłowego DAF „Vader”, także wyróżnianego na Master Truck Show i na Trailer Trucking Festival w Szwecji, dobrze znanego miłośnikom „Gwiezdnych Wojen”.

„Punktem kulminacyjnym Motor Show Truck będzie premierowa prezentacja Volvo G0WOLNI z naczepą – zestawu długości 17 metrów. Motyw, jak na premierę przystało, pozostaje na razie tajemnicą” – mówi Grzegorz Majka z firmy Tom-Tech.

Gratka dla pasjonatów rywalizacji.

Poza wyjątkowymi ciężarówkami, w pawilonie 4 zobaczymy zmagania najlepszych mechaników. Finał VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil Delvac 1 to rywalizacja w konkurencjach praktycznych. Część z nich dotyczyć będzie serwisowania pojazdów ciężarowych. Mistrzostwa, których finał odbywa się na największych targach motoryzacyjnych w Polsce, od kilku lat należą do najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów z wiedzy o motoryzacji dla uczniów i doświadczonych pracowników serwisów.

Na co dzień ich oglądasz!

Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie to dwudniowe wydarzenie podczas którego twórcy internetowi swoją motoryzacyjną pasją zainspirują tysiące widzów. Za pomocą publikowanych filmów i przeprowadzanych wywiadów pokażą motoryzacyjny świat w nieszablonowy, często wręcz bezkompromisowy sposób. W sobotę i niedzielę będą na Was czekać m.in.: Kickster, Lolek Motopasje, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Ścigacz.pl, Motogen, Jednoślad.pl, Dzikuska, Motobanda czy Artur Włodarski. Spotkanie odbędzie się w sobotę i niedzielę w reprezentacyjnym Pawilonie 11, słynnej targowej „iglicy” zarezerwowanej wyłącznie dla videoblogerów.

Bilety i więcej informacji: www.MotorShow.pl.