az jest ciągle obecnym medium w wielu budynkach, którymi administrujesz. Dla mieszkańców czy użytkowników tych budynków, ma znaczenie ile płacą za gaz, szczególnie jeśli ogrzewają nim swoje mieszkania czy lokal usługowy. Warto więc poszukać bardziej atrakcyjnej oferty, pozwalającej na obniżenie kosztów. Jak to zrobić?

Wprowadzone kilka lat temu zmiany w regulacjach rynkowych uwolniły rynek energii elektrycznej i gazu. Oznacza to zatem możliwość wybrania sprzedawcy, u którego kupujesz gaz dla budynku, którym się opiekujesz. Zgodnie z raportami publikowanymi przez Urząd Regulacji Energetyki, coraz większa liczba klientów decyduje się na zmianę sprzedawcy gazu. Może warto więc rozejrzeć się za bardziej atrakcyjną ofertą i kupić gaz od tego sprzedawcy, u którego jest taniej?

Szukając lepszej oferty, warto zwrócić uwagę nie tylko na korzystną cenę gazu podczas zawierania umowy, ale także zadbać o uzyskanie gwarancji ceny. Takie rozwiązanie jest komfortowe, szczególnie wtedy, gdy nie masz czasu na stałe śledzenie aktualnych ofert gazowych.

Korzystne ceny oraz gwarancja jej niezmienności, to atuty oferty TAURONA, który oprócz energii elektrycznej, od kilku lat proponuje swoim klientom także gaz. W TAURONIE jako administrator czy zarządca otrzymasz dla swoich budynków ceny o 10 proc. niższe od cen największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo, opłata handlowa jest niższa o połowę w stosunku do opłat największego sprzedawcy gazu. Decydując się na ofertę TAURONA zyskasz również gwarancję ceny na czas trwania umowy, czyli twoje ceny za gaz w przypadku podwyżek nie zmienią się, a w razie spadku cen, masz możliwość wyboru nowej oferty.

Ważne jest również to, że zmiana sprzedawcy na TAURON jest bezpieczna i bezpłatna oraz nie powoduje konieczności wymiany urządzeń ani liczników pomiarowych gazu. Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść na stronę www.tauron.pl/firma lub zadzwonić pod numer infolinii 555 444 555 (opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora).