Odpowiedź jest jedna: TAK, najlepiej w Wirtualnym Biurze. E-office (wirtualne biuro) to idealne rozwiązanie dla większości mikro, małych i średnich przedsiębiorstw które w czasach ogromnej konkurencji, aby mieć możliwość przetrwania i skutecznej konkurencji, potrzebują tanich i bardzo profesjonalnych rozwiązań biznesowych.

Rozpoczynając prowadzenie firmy rzadko kiedy wykorzystujemy każdego dnia salę konferencyjną, czy salę szkoleniową jako miejsce spotkań. Najczęściej zaczynamy swoją przygodę z biznesem we własnym domu, gdzie spotykamy się z kontrahentami, czy też prowadzimy prace biurowe. Nie jest to dogodna sytuacja. Rozwiązaniem może być tzw. e-office dzięki któremu możesz otrzymać możliwość rejestracji swojej działalności, jak i spółki, pod prestiżowym adresem.

Działanie takiego biura jest bardzo proste: możesz pracować „z mieszkania” lub z jakiegokolwiek innego miejsca, a Twoja firma jest zarejestrowana pod znanym adresem w centrum miasta. Wirtualne biura to dość młody wynalazek, który w naszym kraju zdobywa coraz większą popularność. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne, a wśród oferowanych usług jest nie tylko wynajem wirtualnej powierzchni, ale również szereg usług dodatkowych do których należą przede wszystkim: indywidualne numery telefoniczne, odbiór telefonów i faksów, odbiór i przesyłanie korespondencji, obsługę prawną i księgową, rejestrację podmiotów gospodarczych (w KRS, US, ZUS, GUS) wsparcie księgowe, prawne oraz informatyczne, etc.

Rozwiązanie to jest korzystne nie tylko dla tych, którzy chcą poprawić wizerunek przedsiębiorstwa. To też ciekawa opcja dla każdego, kto potrzebuje pomocy w codziennej działalności mając możliwość spotkania osób o podobnych zawodowych zainteresowaniach. Dlatego coraz popularniejszy staje tzw. Co-working (z ang. pracować razem) który daje możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy przez freelancerów. Możliwość co-workingu pozwala im na większy komfort pracy niż w domu. Można pracować spokojnie, ale nie w poczuciu osamotnienia. W Polsce co-working również staje się popularny a ich centra znajdują się już prawie we wszystkich większych miastach. Także mniejsze obszary miejskie z wieloma młodymi i kreatywnymi ludźmi a zwłaszcza miast uniwersyteckich mogą oferować przestrzenie do wspólnej pracy, idealnie uzupełniając usługi tzw. e-office dając miejsce do rozwijania młodych przedsięwzięć głównie w obszarze nowoczesnych technologii i internetu.

I najważniejsze: nie liczy się tylko i wyłącznie prestiż twojego biznesu, tylko jakość oferowanych usług oraz obsługa Klientów zwłaszcza tych najbardziej oddanych. Przy czym nie można zapomnieć również o klarowanej i zrozumiałej misji, celach oraz wartościach, które wyróżnią firmę wśród konkurencji.