uszą na wiele sposobów. Jednak o ich sile i popularności decydują te cechy, które swoją moc pokazują dopiero w codziennej intensywnej pracy. Inteligentny asystent biurowy to najnowsze oprogramowanie, bez którego trudno będzie nam przeżyć. Zwłaszcza w biurowej dżungli, którą zbadali naukowcy i eksperci Xerox. Wytypowali najczęstsze nasze zachowania w biurze i dopasowali do nich funkcjonalności urządzeń. Tak powstały dwie rodziny drukarek w technologii Xerox ConnectKey2017: VersaLink i AltaLink.

Usprawnienie naszej pracy i uwielbienie dla tych wielofunkcyjnych urządzeń będzie nas dotyczyło za sprawą 5 cech, w jakie wyposażone jest 29 urządzeń z najnowszego portfolio Xerox.

#1 Intuicyjny interfejs użytkownika

Intuicyjne, dotykowe panele przypominające tablety. To całkowicie nowy i jednocześnie bardzo dobrze znany sposób interakcji. Tak jak na ekranie smartfonu lub tabletu znajdziemy kontrolki i ikony, które szybko dopasujemy do siebie. Prosto i intuicyjnie – wszyscy kochamy to!

#2 Gotowe do pracy mobilnej i z chmurą

W domu, w podróży, w biurze – wszystkie urządzenia wyślą lub pobiorą dokumenty i informacje z wielu lokalizacji zdalnych dzięki wbudowanej łączności bezpośrednio z usługami Google Drive, OneDrive i Dropbox ™, także z urządzeń Apple i Android. Jeśli chcesz możesz również połączyć się z Wi-Fi oraz łatwo sparować drukarkę z telefonem w technologii NFC (Near Field Communication).

I jak tu nie lubić drukowania z urządzeń mobilnych, jeśli jest prostsze niż z komputera!

 


 

#3 Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie i być zabezpieczeni przed włamaniami hakerów. Nawet podczas drukowania i skanowania. Dlatego wielopoziomowa ochrona dokumentów i danych to podstawa. Zapewnia to McAfee oraz sama technologia Xerox® ConnectKey 2017, a także dysk twardy z domyślnym szyfrowaniem danych kluczem o długości 256 bitów - za tę ostatnią funkcję niektóre firmy żądają dodatkowej opłaty!

Z kolei dane, które nie są już potrzebne, można usunąć, stosując algorytmy zamazywania takie jak Departament Obrony Stanów Zjednoczonych.

#4 Usługi następnej generacji

Efektywniejsze zarządzanie = wydajniejsza praca.

Jak to możliwe? Dzięki zdalnemu monitorowaniu usług i materiałów eksploatacyjnych oraz zdalnej konfiguracji.

Uwielbiamy, kiedy producent wykrywa usterkę zanim zadzwonimy do jego serwisu. Przyjedzie, aby wymienić toner i doładować papier, a jeśli martwi nas zbyt duża liczba wydruków, pomoże w optymalizacji.

To dzięki takim funkcjom możemy skupić się tylko na swoich obowiązkach w pracy!

#5 Portal do nowych możliwości

Galeria Xerox AppGallery jest jak pudełko czekoladek. Zastanawiać się będziesz, którą wybrać> Pokochasz je od pierwszego wejrzenia, bo to naprawdę wyjątkowe aplikacje! OptimiDoc Cloud, Xerox® Easy Translator, seria aplikacji natywnych i tych wzbogacających urządzenie o niestandardowe funkcje. Pierwsza - zmienia skanowane dokumenty na pliki edytowalne, kolejna – umożliwia tłumaczenie papierowych dokumentów na jeden z 44 języków, a aplikacje natywne upraszczają działanie funkcji drukowania, skanowania i kopiowania. Prawda, że czad?

Więcej informacji znajduje się na stronie www.xerox.com.