odróże służbowe odgrywają coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Stale szukamy najlepszych, najszybszych i najbardziej efektywnych rozwiązań, aby podróż do celu była obarczona jak najmniejszym poziomem stresu. Czasami, z powodu wyjazdów służbowych, przez długi czas przebywamy z dala od domu. Jednak niezależnie od tego jak dużo, jak daleko i na jak długo podróżujemy, bardzo istotne jest to, aby poznać możliwości w obszarze wynajmu samochodów.

Elastyczność wyboru

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podróżujących służbowo, Avis Polska oferuje szeroki wybór nowych modeli pojazdów dostępnych w ramach wynajmu krótkoterminowego (od 1 doby do 30 dni), średnioterminowego Avis Flex (1-24 mc.), a także długoterminowego z pełnym zarządzaniem Full Service Lease (24-36 mc.). Odpowiadając na potrzeby klientów, oferta obejmuje pełen zakres obsługi administracyjnej i serwisowej aut, między innymi pakiet ochrony ubezpieczeniowej, 24-godzinny assistance, sezonowe opony, regularne przeglądy i naprawy. Wynajem krótkoterminowy idealnie sprawdzi się w razie krótkich podróży służbowych lub spotkań biznesowych. Dla wszystkich, którzy szukają rozwiązań na okres do roku, firma przygotowała ofertę Avis Flex, w ramach której klienci mogą skorzystać z elastycznych opcji produktowych bez długo trwających zobowiązań czy opłat za wcześniejszy zwrot oraz zmieniać wynajęty samochód podczas okresu obowiązywania umowy w zależności od potrzeb. Rozwiązanie to jest idealne dla menadżerów odpowiadających za zarządzanie flotą małych i średnich firm, gdyż daje ono elastyczne opcje płatności pozbawione nakładów kapitałowych ze stałą opłatą miesięczną pokrywającą wszelkie koszty.

 

 

Wynajem długoterminowy Avis Lease nie tylko zapewnia możliwość finansowania samochodu w firmie w oparciu o leasing operacyjny, ale także zapewnia całkowite pokrycie kosztów administracyjnych i utrzymania pojazdu bez dodatkowych opłat. Pozwala to przedsiębiorcom na skoncentrowanie się na bieżącej działalności firmy, bez konieczności angażowania własnych zasobów i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem floty. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty Avis dla klientów biznesowych prosimy o kontakt pod numerem tel.: +48 22 572 65 04 lub zapytanie drogą mailową na adres: sales@avis.pl.

Dodatkowe usługi

Podróż z Avis ma szereg zalet. Auto może zostać wyposażone w system nawigacji, który poprowadzi podróżnych wprost do celu. Dostępne są także pakiety ochrony na wypadek uszkodzenia lub kradzieży pojazdu oraz ograniczające lub wyłączające udział własny najemcy samochodu i zapewniające Assistance, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Szybki proces rezerwacji

Avis Polska, spółka należąca do Avis Budget Group, wprowadziła szereg nowoczesnych rozwiazań dla klientów, aby uprościć i usprawnić proces rezerwacji. Najnowsza wersja aplikacji Avis, która jest dostępna zarówno na stronie www.avis.pl, jak i w sklepach App Store i Play Store pozwala na wygodne i szybkie dokonanie rezerwacji na całym świcie.

Zmiany w usługach mobilności

Coraz więcej przedsiębiorstw odchodzi od tradycyjnego modelu, w którym samochód musiał należeć do firmy. Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z sytuacją, w której w ramach floty mamy pojazdy znajdujące się w niej na stałe, samochody współdzielone (model carsharingu) oraz samochody wynajmowane, również w opcji samochodu z kierowcą – wszystko po to, aby zapewnić najbardziej elastyczne rozwiązanie zapewniające mobilność pracownikom.

Przed dokonaniem rezerwacji warto odwiedzić stronę Avis www.avis.pl lub skontaktować się biurem obsługi pod numerem telefonu +48 22 572 65 65 i porozmawiać z doświadczonymi doradcami i uzyskać profesjonalne wsparcie w zakresie wynajmu pojazdu oraz zapoznać się z dostępnością dodatkowego wyposażenia (np. nawigacji) i opłatami.