ostęp do 18 000 stacji w Europie z kartą BP + Aral dla międzynarodowych flot

Niewątpliwym atutem karty BP + Aral jest dostęp do ponad 18 000 stacji w europejskiej sieci ROUTEX. To gwarancja, że kierowca podróżujący z Moskwy do Lizbony może płacić za paliwo tą samą kartą przez całą drogę. Zapowiedziana niedawno współpraca pomiędzy sieciami BP a Total spowoduje, że liczba stacji w Europie, na których karty paliwowe BP będą akceptowane, wzrośnie o kolejne kilka tysięcy.

Karty paliwowe BP należą również do najbezpieczniejszych tego typu produktów na rynku. Rozwiązania online pozwalają z łatwością zarządzać wydatkami kierowców lub pojazdów, zgłaszać i blokować skradzione karty oraz ustawiać powiadomienia SMS lub e-mail o każdej podejrzanej transakcji.

To nie koniec. Nowy ogólnoeuropejski BP Tollbox (dla krajów w sieci EETS) pozwala na wymianę kilku urządzeń pokładowych obsługujących płatne odcinki dróg na jedno, uniwersalne. Gdy dodamy do tego narzędzia ułatwiające zarządzanie flotą i kompleksowe raporty w oparciu o bieżące dane, otrzymujemy kartę paliwową na miarę potrzeb menadżera międzynarodowej floty.

Bezpieczeństwo i oszczędności z BP Plus dla flot działających w Polsce

Karta BP Plus bez wątpienia spełni potrzeby flot krajowych, niezależnie od wielkości i rodzaju posiadanych pojazdów. Dokładne procedury bezpieczeństwa zapewniają szybkie rozpoznawanie nieprawidłowości, a profesjonalne narzędzia online pozwalają na szybką i sprawną administrację pojazdami i wydatkami.

Narzędzia online dostępne przez 24 godziny na dobę pomogą oszczędzać czas i łatwiej analizować koszty, oraz na ustawienie limitów na zakupy swoich kierowców i monitorowanie wszystkich płatności. Dodatkowo, użytkownicy karty mają dostęp do profesjonalnej obsługi klienta, która szybko i konkretnie odpowiada na wszelkie pytania.

Praktyczna sieć ponad 500 stacji w Polsce oznacza, że Twoje pojazdy tankują zawsze po drodze, bez zjeżdżania z trasy. Warto również wspomnieć o dostępie do najlepszych paliw BP z technologią ACTIVE. Pomagają one oczyszczać silniki pojazdów ze szkodliwych osadów i pozwalają dłużej utrzymać sprawną i bardziej wydajną pracę silnika. Karta BP Plus to także możliwość płacenia za wszystkie autostrady w Polsce.

Więcej czasu i rabaty z BP Komfort Prepaid dla małych firm

Kierowana specjalnie do małych firm atrakcyjna oferta karty BP Komfort Prepaid pozwala korzystać z wielu udogodnień, z czego najważniejszymi są rabaty oraz możliwość otrzymywania jednej faktury miesięcznie za wszystkie zakupy na BP.

Rabaty dla posiadaczy kart gwarantują oszczędność 5 groszy na litrze zwykłego paliwa, oraz aż 10 groszy na litrze bardziej wydajnych paliw BP z technologią ACTIVE. Zniżki na myjnię, płyn do spryskiwaczy i oleje silnikowe to miłe dodatki, pozwalające dalej ograniczać firmowe koszty.

Ograniczenie liczby rachunków za paliwo i fakt, że niemal wszystkie stacje BP są otwarte całą dobę i wyposażone w wysokiej jakości produkty samochodowe, przekąski i napoje, pozwala na sporą oszczędność cennego czasu. Dodatkowo za wszystkie zakupy na stacjach BP można otrzymać punkty PAYBACK, a następnie wymienić je na praktyczne nagrody.

Co ważne, zamówienie karty BP Komfort Prepaid wymaga minimum formalności. Wystarczy wejść na stronę bpkomfort.pl i wypełnić formularz online.