W ramach tak prężnie rozwijającej się branży, od kilku lat lakiery hybrydowe do paznokci to prawdziwy hit sprzedaży. Cosmo Group, właściciel marki NeoNail, dzięki wdrażanej strategii marketingowej oraz koncentracji wysiłków na sprzedaży bezpośredniej szturmem podbija serca Polek. Polski producent lakierów hybrydowych jako pionier w swojej kategorii postawił na otwarcia punktów w centrach handlowych na terenie całego kraju. Cosmo Group wychodzi naprzeciw osobom przedsiębiorczym oferując gotowy i sprawdzony koncept franczyzowych salonów sprzedaży marki NeoNail.

Jakie wsparcie uzyskasz?

Franczyza daje też szansę na szybki rozwój i efektywny zwrot zainwestowanych środków, ponieważ formuła biznesu jest już sprawdzona i dopracowana. NeoNail działa na rynku od 13 lat, a w sieci jest już 210 punktów, w tym 70 franczyz. Rozpoznawalna marka, gotowy koncept oraz sprawdzone know-how ograniczają ryzyko porażki i pozwalają na prowadzenie działalności, do której nie dokłada się tak długo, jak przy startowaniu od zera. Jasnym jest, iż pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, dlatego nie jest wymagana opłata licencyjna ani prowizja od obrotu. Ponadto warto zaznaczyć, że każdy franczyzobiorca przez cały okres współpracy jest pod opieką przedstawiciela marki, zarówno pod względem wsparcia marketingowego, jak i wsparcia w zakresie jakości świadczonych usług.

W ramach programu franczyzowego NeoNail oferuje pełne wsparcie marketingowe oraz szeroki wachlarz promocji przewidziany na inaugurację wyspy. Najważniejsze jest jednak właściwe przekazanie wiedzy dla osób obsługujących stoisko, dlatego przeprowadzane są szkolenia z zakresu obsługi klienta i szkolenia produktowe. Przedstawiciele firmy doradzają w zakresie wyboru lokalizacji, przygotowują też indywidualny projekt wyspy lub lokalu dostosowany doprecyzowany do potrzeb najemcy.

Spójna aranżacja wyspy handlowej NeoNail

Nowoczesny design, duża powierzchnia ekspozycyjna i szeroki asortyment to wyróżniki wysp NeoNail w galeriach handlowych, na których znaleźć można wszystko, co potrzebne do stworzenia manicure hybrydowego. Wyspa o optymalnych wymiarach ma powierzchnię ok. 10 mkw. Każda galeria ma swoje wytyczne, oczekuje określonego koloru, designu, a bywa, że nawet określonych materiałów, z których wyspa jest wykonana. Dlatego można dopasować projekt wyspy do wymogów zarządcy danego centrum handlowego. Aranżacja nie stanowi problemu czy ograniczenia. Można przeprojektować wyspę o dowolnym kształcie, ale zawsze z zachowaniem estetyki i charakterystycznej dla NeoNail stylistyki. Szacowany czas otwarcia punktu sprzedażowego to około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na produkcję stoiska.

Jak wybrać lokalizację?

Warto wybrać prestiżowe galerie, dobrze prosperujące, znane i lubiane w danym regionie. Ważna jest również globalna oferta galerii handlowej i potencjalne otoczenie wyspy. Większość punktów sprzedaży NeoNail zlokalizowana jest w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, ale nie należy skreślać zupełnie mniejszych miejscowości. Po pierwsze, coraz częściej można zauważyć, że w nich tkwi ogromny potencjał, a po drugie mają dużą siłę nabywczą. Koncept NeoNail jest odpowiedzią na potrzeby klientów o różnej zasobności portfela, dlatego punkty sprzedaży można otwierać w najbardziej prestiżowych galeriach, jak i outletach.

Przepis na sukces

Droga do własnego biznesu nie jest prosta, a rynek wobec początkujących firm nie zawsze łaskawy. Jest jednak sposób, aby cieszyć się dobrze prosperującym biznesem. Gotowy koncept franczyzowy proponowany przez NeoNail to doskonałe rozwiązania dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę w prowadzeniu własnego sklepu.