onad połowa polskich przedsiębiorstw nie zatrudnia administratorów floty, przy czym 75 proc. z nich stoi przed wyzwaniem pilnowania do 100 firmowych pojazdów1. Możesz mieć więcej kontroli nad transportem firmy, ograniczając koszty za paliwo i podnosząc jakość jazdy Twoich kierowców. A wszystko to przy znacznie mniejszej ilości czasu na zarządzanie. Poznaj sztukę efektywnego planowania z intuicyjnym systemem Fleetmatics REVEAL, który napędza pojazdy na całym świecie. Sprawniejsza obsługa klientów pomoże Ci zdobyć więcej zleceń.

Wiesz, że czas to pieniądz. Im więcej go zaoszczędzisz, tym więcej sił przeznaczysz na rozwój firmy. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać, czy Twoje codzienne praktyki monitorowania floty mają sens. Dziś masz szansę zastanowić się, czy aby na pewno skutecznie nią zarządzasz. Czy to jeden z ukrytych problemów, które ma Twój biznes?

Myśl taktycznie

Monitoring pracy kierowców wymaga wiele poświęcenia, ale nie musi być udręką. Pod warunkiem, że wspiera nas technologia, która w szybki, prosty i precyzyjny sposób łączy wszystkie cenne dane w jednej platformie. Twoja firma może mieć 5, 100 lub ponad 500 pojazdów – system Fleetmatics REVEAL połączy je tak skutecznie, jak prawdziwe centrum logistyczne, które po chwili obsłuży każdy. Przekonaj się, czy warto się z nim zapoznać:

  • Fleetmatics REVEAL, dostępny w przeglądarce i na smartfonie, ułatwia administrację flotą samochodową, dając Ci szansę na zwiększenie jej wydajności i ograniczenie strat eksploatacyjnych.
  • Aplikacja na bieżąco przekazuje najważniejsze dla Ciebie wskaźniki efektywności z małego nadajnika w pojeździe, przedstawiając je na zrozumiałej tablicy rozdzielczej – łatwo ocenisz wszystkich swoich kierowców za sprawą auto-rankingu.
  • Dzięki funkcji monitoringu lokalizacji, historii trasy i generowania szczegółowych raportów, będziesz na bieżąco, a problemy opóźnień, marnotrawienia paliwa i agresywnej jazdy zaczną znikać.
  • Nadajniki REVEAL ściągają dane z tachometrów, a instalacja sprzętu w samochodzie to średnio 45 minut – zajmiemy się tym w Twojej siedzibie gdziekolwiek w Polsce.

Sprytne zarządzanie flotą pozwoli Ci podejmować lepsze decyzje

A gdyby Fleetmatics był jak Twój asystent? Platforma poinformuje Cię w czasie prawie rzeczywistym o niepożądanych zachowaniach pojazdu, wysyłając Tobie i Twoim kierowcom zrozumiałe powiadomienia na e-mail i telefon. Wystarczy włączyć kilka reguł, żeby cały czas mieć oko na produktywność kierowców i na miejsca, w których powinni być. Obsługa REVEAL nie będzie przeszkodą. Jako Twój partner przeszkolimy Twoją firmę w poprawnym użytkowaniu aplikacji, nawet, jeśli części pracowników brakuje podstawowej wiedzy technicznej. Po chwili będzie to dla nich tak proste, jak googlowanie w sieci.

Cały proces instalacji nadajników w samochodach wraz ze szkoleniami kadry średnio zajmuje około 20 dni. Możesz bez zobowiązań przetestować wersję demonstracyjną systemu jeszcze dziś. Sprawdź, ile może zyskać Twoja firma dzięki Fleetmatics REVEAL, dzwoniąc pod 74 6470600 lub wysyłając zgłoszenie przez http://poltrack.pl/zobacz-demo/.

 

Źródło:
Poltrack, Polski dystrybutor rozwiązania Fleetmatics REVEAL do zarządzania flotą. Dowiedz się więcej o korzyściach dla swojego biznesu, odwiedzając poltrack.pl.

1 Raport Corporate Vehicle Observatory – Barometr flotowy (2016)