o sukcesie pierwszej edycji, podczas której ukonstytuowaliśmy nową formułę i miejsce dla targów logistycznych, przyszedł czas na drugą odsłonę MODERNLOG – targów dedykowanych logistyce w przemyśle.

Organizacja targów MODERNLOG wraz z blokiem targów przemysłowych, w skład których weszły ITM Polska, 3D Solutions oraz Subcontracting, okazała się strzałem w dziesiątkę. Podczas wspólnej ekspozycji można było zapoznać się z ofertą blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów. Przez cztery targowe dni odwiedziło nas 17 893 zwiedzających. Blisko 50 proc. z nich to przedstawiciele kadry zarządzającej. Kolejną, licznie reprezentowaną grupą zainteresowanych byli technolodzy i konstruktorzy, czyli osoby odpowiedzialne za decyzje zakupowe i rozwój przedsiębiorstw, szukające nowych technologii oraz narzędzi, które wprowadzą ich firmę na drogę do Przemysłu 4.0.

 

 

Na polskim rynku nie ma innego wydarzenia, niż MODERNLOG, które pozwoliłoby na prezentację oferty usług logistycznych, transportowych i magazynowych dedykowanych przemysłowi. Wydarzenie to znajduje się na drodze do Przemysłu 4.0 i wskazuje kierunki, w jakich powinna podążać branża. Udział w targach MODERNLOG powinien być obowiązkowym punktem dla wszystkich tych, którzy za cel stawiają sobie odniesienie zawodowego sukcesu.

Zakres tematyczny targów:

• Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego

• Automatyka transportowa

• Oprogramowanie MES, TMS, WMS

• Urządzenia gospodarki magazynowej

• Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne

• Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych

Więcej informacji na www.modernlog.pl.