Home » Faktoring i leasing » Mobilność gwarancją sukcesu
Faktoring i leasing

Mobilność gwarancją sukcesu

Bartek Kuśnierz

Account Manager, Business Lease

Komfort w planowaniu spotkań w 2022 roku zapewni wynajem długoterminowy w Business Lease.

Pomagamy minimalizować wpływ braku półprzewodników na rynku automotive na mobilność naszych partnerów biznesowych. Dzielimy się wiedzą, korzystamy z relacji, aby zapewnić przedmiot wynajmu w postaci pojazdu stockowego lub przedkontraktowego w ramach najmu krótkoterminowego. Planujemy odnowienia kontraktów z wyprzedzeniem, uwzględniając terminy produkcji indywidualnie wyspecyfikowanych pojazdów.

Jakie koszty utrzymania floty do 2025?

Na koszty serwisowania pojazdów wpływ mają ceny części i roboczogodzin. Odnotowujemy podwyżki w obu tych obszarach, stąd rekomendujemy zabezpieczenie ryzyka przyszłych kosztów przeglądów, utrzymania, awarii poprzez zryczałtowaną opłatę.

Koszt ubezpieczenia pojazdów to kolejny element, którego zmienność możemy znieść za pomocą usługi w ramach wynajmu długoterminowego w Business Lease. Stała stawka i kompleksowa obsługa pozwolą skupić się na core-business i postępach w spotkaniach negocjacyjnych.

Koszt finansowania, przy obecnej zmienności stóp procentowych zabezpieczamy ofertą stałej stopy procentowej. Jest to rekomendowane rozwiązanie, ułatwiające budżetowanie, księgowanie kosztów.

Przewidywalność w prowadzenia biznesów nasi partnerzy uzyskują poprzez podzielenie wszystkich kosztów na raty. Rozwiązanie to daje impuls nowym projektom, koi nerwy księgowym, a użytkownikom nowe samochody co trzy lata.

Next article