Home » Samochód w firmie 5 » Dlaczego warto wybrać serwis autoryzowany?
Samochód w firmie 5

Dlaczego warto wybrać serwis autoryzowany?

Po pierwsze szkolenia

W nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W ASO dużą wagę przywiązuje się do szkoleń dla mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę, a także pomaga unikać błędów podczas napraw.

Jakość za uczciwą cenę

Autoryzowany serwis nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części oryginalne o najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki. Masz również możliwość skorzystania z planów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Jesteś na bieżąco

Producent i autoryzowany serwis są ze sobą w stałym kontakcie. Z ASO masz pewność, że w przypadku jakichkolwiek wad pojazdu wykrytych przez producenta, autoryzowany serwis  poinformuje cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu twój samochód zawsze będzie mobilny, a Ty będziesz mógł poruszać się nim bez obaw.  Nowsze auta posiadają wiele systemów elektronicznych, które podlegają aktualizacji oprogramowania. Autoryzowany serwis posiada dostęp do najnowszych wersji, a Ty masz możliwość bezpiecznej i legalnej aktualizacji systemu.

Grunt to specjalizacja

Autoryzowany serwis posiada specjalistyczne narzędzia dostarczane przez producentów. Są one kompatybilne z  konkretnym modelem auta. Dzięki nim ASO jest w stanie szybko i skutecznie ujawnić i usunąć usterkę w Twoim aucie.

Odpowiedzialna naprawa

W Autoryzowanym serwisie używa się części i olejów spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. ASO posiada pełną ofertę części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

Zyskasz przy sprzedaży

W autoryzowanym serwisie masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.

Naprawa z gwarancją

Autoryzowany serwis daje ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Liczy się Twój czas i wygoda

Większość autoryzowanych serwisów oferuje dodatkowe usługi, dzięki którym oszczędzasz czas – transport pojazdu w ramach usługi door-to- door, serwis ekspresowy, samochód zastępczy. Oczekując na realizację usługi na miejscu, możesz skorzystać z bezprzewodowego Internetu wi-fi , a także napić się kawy.

Bezpieczeństwo gratis

Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi autoryzowany serwis sprawdzi kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią zużycie np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują Cię o tym. Wszytko po to, byś wyjeżdżając z ASO, miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.

Twoje zdanie ma znaczenie

Autoryzowany serwis pracuje według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klienta. W ASO masz możliwość oceny pracy serwisu. Twoje uwagi są wnikliwie analizowane, a dzięki nim jakość pracy serwisu jest stale udoskonalana.

Więcej informacji: www.wybieramASO.pl

Next article