Home » Edukator przedsiębiorcy » Poznaj możliwości skutecznego dotarcia do klientów
Edukator przedsiębiorcy

Poznaj możliwości skutecznego dotarcia do klientów

możliwości
możliwości

Jeżeli:
– prowadzisz firmę i chcesz profesjonalnie oferować swoje produkty lub usługi w najlepszym serwisie ogłoszeniowym w Polsce, bez rozbudowanych formalności?
– chcesz korzystać z atrakcyjnych cen ogłoszeń w pakietach i rozliczać się na podstawie faktury?
– zamierzasz promować swoją firmę, tworząc stronę internetową w cenie ogłoszeń i wyróżnić swoje ogłoszenia jako firma?

Dobrze trafiłeś! Kupując pakiety ogłoszeń na OLX, zyskujesz dostęp do korzyści dostosowanych do potrzeb firm.

Statystycznie z serwisu OLX korzysta niemal co 3 mieszkaniec Polski. Sprawdź nasze rozwiązania i wybierz najlepsze dla siebie.

Prowadząc firmę możesz skorzystać z serwisu OLX, który stawia na praktyczne i konkretne rozwiązania. Przedsiębiorcom i usługodawcom oferujemy własny adres firmowy w domenie olx.pl, personalizowany baner, możliwość umieszczenia danych o firmie i stronę firmową z listą wszystkich ogłoszeń. Decydując się na profesjonalizację ogłoszeń można też zamieścić link do zewnętrznej strony oraz logo własnej firmy. Zostając naszym klientem zyskujesz też wsparcie specjalistów i doradców z OLX.

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO FIRMOWE?

Wystarczy zarejestrować się w serwisie OLX i wybrać pakiet ogłoszeń. Przy jego zakupie zyskujesz dostęp do rozwiązań dla firm: strony firmowej w domenie olx.pl, możliwości dodania logo i ustawienia personalizowanej grafiki na stronie ogłoszenia. Więcej informacji o ofercie dla firm, w tym kalkulator pakietów naszych ogłoszeń, znajdziesz na: biznes.olx.pl.

JAK STWORZYĆ SKUTECZNE OGŁOSZENIE?

1. Precyzyjny tytuł to połowa sukcesu

Pamiętaj, by w tytule ogłoszenia uwzględnić kilka kluczowych słów, dzięki którym użytkownicy łatwiej znajdą Twoją ofertę. Wybierz najważniejsze informacje i przedstaw je w możliwie najprostszy sposób. Precyzyjne, krótkie komunikaty, sprawdzą się lepiej od tych rozbudowanych.

2. Dobre zdjęcia szansą na sukces

Jeśli oferujesz towary, zadbaj o to, by przedstawiać je od ogółu do szczegółu. Jeśli udostępniasz obiekty noclegowe, pokaż gościom wszystkie pomieszczenia i okolicę. Jeśli jesteś usługodawcą, zamieść zdjęcie realizacji usługi. Zadbaj o odpowiednie, naturalne oświetlenie podczas robienia zdjęć albo skorzystaj z jednolitego tła.

3. Pisz o konkretach – użytkownicy to docenią

Niezależnie od tego, w jakich kategoriach zdecydujesz się dodać ogłoszenie, jego treść będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy, dlatego upewnij się, czy zostało poprawnie napisane. Zadbaj o precyzyjny przekaz. Zrezygnuj z rozbudowanych opisów. Przekaż użytkownikom tylko to, co najważniejsze. Pamiętaj, że krótkie zdania, podzielone w kilka bloków tematycznych będą dla użytkowników bardziej zrozumiałe i łatwiejsze w odbiorze.

Next article