Skip to main content
Home » Edukator przedsiębiorcy » W kierunku sukcesu z kartą paliwową od bp
Edukator przedsiębiorcy

W kierunku sukcesu z kartą paliwową od bp

Małe firmy na drodze do sukcesu codziennie mierzą się z wielkimi wyzwaniami. Szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie flotą pojazdów. Wydatki związane z paliwem, skomplikowane procedury rozliczeniowe, bezpieczeństwo transakcji. Z pomocą przychodzi karta paliwowa BP Komfort Prepaid z pakietem korzyści skrojonych idealnie pod mniejsze firmy z flotą do pięciu pojazdów.

Kartę można zamówić wypełniając formularz na bp.pl.

Paliwo dla Twojego biznesu

Zacznijmy od najważniejszego – zniżki na paliwo. Z kartą BP Komfort Prepaid oszczędzasz aż 12 groszy na każdym zatankowanym litrze paliwa premium oraz przysługuje Ci 7 groszy rabatu na litr zwykłego. To naprawdę znaczące oszczędności, biorąc pod uwagę liczbę pojazdów w Twojej flocie, a także ilość pokonywanych co miesiąc kilometrów.
Ale to nie wszystko. Dodatkowo – na wszystkich stacjach bp – otrzymujesz stałą zniżkę 5 proc. na usługi myjni, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy. To doskonałe udogodnienie w ramach codziennej eksploatacji Twoich pojazdów, które będą zawsze reprezentacyjnie czyste i gotowe do dalszej jazdy.

Co więcej, paliwa bp oferują wysoką jakość dzięki innowacyjnej technologii ACTIVE. To oznacza, że silniki Twojej floty są chronione przed zanieczyszczeniami, co przekłada się na większą wydajność i zmniejszenie kosztów związanych z potencjalnymi naprawami. Możesz mieć pewność, że tankując nasze paliwa, kierujesz się zawsze najwyższą jakością.

Skup się na tym, co najważniejsze – rozwijaniu swojej firmy

A co z płatnościami? BP Komfort Prepaid oferuje wygodne i bezgotówkowe tankowanie na zielonych stacjach w Polsce. Kierowca nie musi się zatem martwić o posiadanie gotówki przy sobie. Nie wymaga to także prowadzenia skomplikowanych rozliczeń księgowych. Wszystkie transakcje są zbierane raz w miesiącu na fakturze za wydatki paliwowe, co ułatwia kontrolę i rozliczenie kosztów. To wygodna droga na skróty w codziennych zadaniach administracyjnych.

Jednym z dodatkowych atutów karty BP Komfort Prepaid jest możliwość skorzystania z intuicyjnego portalu do zarządzania transakcjami. Dzięki dedykowanym narzędziom dostępnym online masz pełną kontrolę nad monitorowaniem wszystkich rozliczeń dokonywanych za pomocą kart paliwowych. To pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków oraz efektywne planowanie i zarządzanie kosztami. Ponadto, korzystanie z karty jest w 100 proc bezpieczne. Masz możliwość ustalania limitów dla kierowców, otrzymywania powiadomień e-mailowych i SMS dotyczących transakcji, zarządzania PIN-ami oraz – w razie potrzeby – blokowania lub zgłaszania zaginięcia kart. Dzięki temu masz pewność, że Twoje transakcje są kontrolowane i chronione, zapewniając spokój i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu.

Dodatkowe korzyści dla firm z programem PAYBACK

Ale to nie wszystko. Jako posiadacz karty BP Komfort Prepaid automatycznie stajesz się uczestnikiem w multipartnerskim programie PAYBACK, gdzie zbierasz punkty za każdą transakcję paliwową. Zgromadzone punkty możesz następnie wymienić na atrakcyjne nagrody z oferty dostępnej na stronie bpkatalog.pl lub używać ich przy płatnościach, obniżając ceny za produkty i usługi na stacjach bp.

Zyskaj kontrolę nad wydatkami

Oszczędzaj na paliwie, korzystaj z wygodnych płatności bezgotówkowych i ciesz się szeroką siecią stacji paliw bp w Polsce.

Wypełnij formularz na stronie bpkomfort.pl i rozwiń swój biznes z kartą paliwową BP Komfort Prepaid.

Postaw na rozwiązanie od zaufanego partnera na długie dystanse.

Next article