Home » Samochód w firmie » UNIMOT S.A. ma świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm
Samochód w firmie

UNIMOT S.A. ma świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm

Aleksander Bernatek

Dyrektor ds. Rozwoju Kart Flotowych, UNIMOT S.A

Program flotowy AVIA CARD powstał głównie z myślą o przedsiębiorcach, tych zajmujących się transportem drogowym, ale również tych lokalnych, szukających skutecznego sposobu na oszczędność czasu i optymalizację kosztów.

Sieć stacji paliw AVIA w Polsce liczy już ponad 130 obiektów, a z roku na rok, będzie ich coraz więcej. Plany Grupy UNIMOT, operatora karty flotowej AVIA CARD, są ambitne i zakładają współpracę z nowymi partnerami, w kraju, jak i za granicą. Z punktu widzenia przedsiębiorców, to bardzo ważne, aby mieć do dyspozycji odpowiednią ilość stacji paliw.

Oferta AVIA CARD skierowana jest do każdego, kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę, stowarzyszenie, a także do osób posiadających gospodarstwo rolne.

Korzyści płynących z posługiwania się kartami AVIA CARD jest wiele, a wśród najważniejszych można wskazać atrakcyjne rabaty na paliwo, zbiorcze e-faktury oraz obsługę wpłat Split Payment. Bezgotówkowe transakcje flotowe są bezpieczne i każdorazowo zatwierdzane kodem PIN. Ponadto, klienci AVIA CARD otrzymują dostęp do całodobowego internetowego serwisu flotowego dającego możliwość zarządzania kontem i kartami. W kolejnych etapach rozwoju oferty nastąpi również wirtualizacja karty AVIA CARD, czyli zamiana tradycyjnej karty plastikowej na kartę wirtualną, podpiętą do dedykowanej aplikacji mobilnej.

Chcemy przede wszystkim ułatwiać firmom ich codzienne działanie. Stawiamy sobie za cel ograniczanie formalności do minimum oraz usprawnianie procesów przy jednoczesnym zapewnieniu szerokiego wachlarza usług. Bardzo ważna jest dla nas również dobra współpraca z naszymi klientami, dlatego każdemu z nich przydzielamy indywidualnego opiekuna. Chciałbym przy okazji przypomnieć wszystkim przedsiębiorcom, że powinni zwrócić szczególną uwagę. Nasza karta flotowa AVIA CARD będzie na te zmiany przygotowana – mówi Aleksander Bernatek, dyrektor ds. Rozwoju Kart Flotowych, UNIMOT S.A.

Next article